Kam kráčíš OSN?

14. srpna 2006 v 12:47 | A.Gulden
Izrael bude nadále udržovat vzdušnou a námořní blokádu Libanonu, i když dnes začal dodržovat rezoluci OSN, nařizující ukončení bojů mezi demokratickou izraelskou armádou a teroristickým Hizballáhem - Boží společností Svatých Božích bojovníků ( Džihádistů ). Blokáda bude platit do té doby, dokud bude platit hrozba pašování zbraní do Nasralláhových rukou. - Redakce: Sen o tom, jak se téměř vykrvácený spolek teroristů Boží společnosti - Hizballáhu dozbrojí ze Sýrie a Íránu se tak nenaplní.


Boje pokračovaly po celou noc až do sedmé hodiny ranní SELČ, pak zbraně zmlkly. Přitom izraelské letectvo útočilo na cíle v Libanonu ještě několik minut před zahájením příměří. Poté Izraelská armáda dostala začala plnit rozkaz o neútočení. Avšak jednotky mají povoleno účinně se bránit jakémukoli napadení. "Jestliže někdo vystřelí na nás, odpovíme mu palbou," prohlásil mluvčí izraelského premiéra Asaf Šarif. - Redakce: mezi napadení bude zcela jistě počítán i jakýkoliv útok na civilní cíle uvnitř Izraele.

Rezoluce Rady bezpečnosti OSN počítá s klidem zbraní a rozmístěním 15.000 vojáků mezinárodních sil a 15.000 Libanonců na jihu země. Izrael v tuto chvíli má v Libanonu asi 30.000 vojáků, z nichž tam většinu ponechá až do doby rozmísťování kontingentu OSN, se kterým se počítá během sedmi až deseti dnů. - Redakce: 30.000 mužů ve zbrani bude svět živit a oblékat ( včetně jejich rodin ) jen proto, aby udržel na živu tlupu netolerantních a nesmiřitelných arabských teroristů, kteří mu přitom vyhlásili válku na život a na smrt, tzv. Džihád, což není nic jiného než Svatá válka vedená proti jinověrcům a nevěřícím psům, za účelem jejich vyhlazení a nastolení vlády Islámu na celém světě.


Komentář redakce: Poprvé v dějinách lidstva se stalo, že OSN vzala tlupu teroristických Hizballáhovců, a postavila ji na roveň oficiálního státu. Je to evidentně to samé, jako když v roce 1938 Francie, Británie a USA vyslyšely volání páté kolony Hitlerovského Německa - Henleinovců, a pod jejich taktovkou na základě tohoto volání uspořádaly Mnichovskou zradu! Svět se jak je vidět nepoučil, obětováním mladého Československa ničeho totiž nedocílil, jen dopřál nacistickému Německu čas, na lepší přípravu pro rozpoutání světové války, ve které zemřelo odhadem až na 60 milionů lidí, z celého světa.


Tak, jako se tenkrát nespokojil Hitler s malým Československem, tak se ani dnešní Arabskomuslimský svět nespokojí s malým Izraelem, a co bude následovat je na snadě. A pokud se ani po této třetí světové válce lidstvo nepoučí, nebude to zřejmě nikomu vadit, protože jak řekl kdysi Albert Einstein: "Nevím, jakými zbraněmi se bude bojovat ve třetí světové válce, ale vím naprosto jistě, jakými se bude bojovat ve válce čtvrté - oštěpy a kamennými sekerami", a noviny zřejmě vycházet nebudou.
Hizballáh dnes po celém Libanonu distribuoval letáky, v nichž Libanoncům gratuluje k "velkému vítězství". Děkuje civilistům za jejich trpělivost a vyzývá, aby lidé nebrali do rukou podezřelé objekty, protože by to mohla být nevybuchlá munice. - Redakce: Ó jaká to starost o lid Libanonu, nejprve rozdivočit tygra, nechat jím zplundrovat osadu, sežrat něco osadníků, a pak když se podaří jiným lovcům tygra zkrotit, si připisovat zásluhy a hlavně jít plakat na hroby sežraných - a světe div se, ono mu to bude fungovat!


Mluvčí izraelského MZ Mark Regev naopak prohlásil, že situace je nyní dobrá pro Izrael, protože Hizballáh přestal být na jihu Libanonu státem ve státě a protože se podařilo eliminovat jeho možnost ostřelování Izraele. Zdůraznil, že rezoluce rovněž počítá s embargem na zbraně Hizbaláhu, a jestliže se oba hlavní dodavatelé, Írán a Sýrie, nebudou rezolucí řídit, bude je za stíhat OSN. - Redakce: Inu a z toho si zřejmě Nežád a Asad hodně dělají, jak je vidět již drahnou dobu a drahně viditelně.


Slovo redakce závěrem: A nám nezbývá než dodat, že i malé dítě ví, na rozdíl od mocností z OSN, že každý penicilin se musí dobrat až do konce, jinak hrozí, že nám infekce propukne znovu a s o to větší silou. A na takovou pak může už být každé antibiotikum krátké.
Hanba takovým politikům, hanba nám, že jim umožňujeme, aby nám vládli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama